Bursa Fabrika İşçi Taşımacılığı

Bursa Türkiye'nin organize sanayi bakımından en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Bursa halkının büyük bir kısmı fabrikalarda hizmet vermektedir. Fabrikada çalışan işçilerimizin mesailerine yolculuklarında onları rahat bir servis hizmeti vermekteyiz. Bursa fabrika işçi taşıma hizmetini güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Düzenli bakım ve kontrolleri yapılan servis araçlarımız ve tecrübeli servis şoförlerimizle kurum ve kuruluşların personellerinin ulaşım ihtiyaçları için dinamik bir çalışma ortaya koyuyoruz. Çalışma saatlerine göre düzenlenen gidiş ve geliş saatleri ve rotalarına riayet ederek, tüm personellerin çalışma alanına geliş ve gidişlerinin hem düzenli hem de konforlu olmasını sağlıyoruz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizi, modern ulaşım sistemleriyle başarılı bir şekilde entegre ediyoruz. Bu sayede özel şahıs ve şirketlerle birlikte kamu kurum ve kuruluşları için profesyonel standartlarda servis taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Özellikle sigortalı, garantili ve güvenli servis taşımacılığı ile ulaşım konusunda herhangi bir aksaklık veya mağduriyetle karşı karşıya kalmamanızın güvencesini sunuyoruz. Firmamızın işletmenize veya kurumunuza özel olarak servis taşımacılığı konusunda sunduğu hizmetimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz.

Düzenli olarak trafik ve psikolojik eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren özel şoförlerimizle sunduğumuz personel taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde kamu kurum ve kuruluşlarının ulaşım ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Fabrika, kamu kurumu, özel işletme veya organizasyon kapsamında ulaşım ihtiyaçları için profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Kategori Bilgileri

  • imd yapı
  • Hizmet Adı

    Bursa Fabrika İşçi Taşımacılığı

  • Kategori

    Taşıma Hizmetleri

  • Telefon

    0534 255 33 67