Bursa Tur ve Gezi Taşımacılığı

Tarihiyle ve doğasıyla Türkiye coğrafyası, dünyanın en önemli turizm coğrafyalarından biridir. Türkiye’ nin herhangi bir bölgesine yapılacak gezi ve turların oluşturacağı katma değerler, belki de dünyanın başka bölgelerinde edinilemeyecek türdendir. Özel tur ve gezi hizmeti kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz, tamamen müşteri talepleri doğrultusunda özelleştirilebilen bir alt yapıya sahiptir. Farklı tur ve gezi organizasyonları için ihtiyaç duyulan hizmetlerin çok çeşitli olması, araç seçiminde, donanımına ve personeline kadar geniş bir çözüm oluşturma zorunluluğuna neden olur.

Tarafımıza ulaşan tüm hizmet taleplerine en süratli ve nitelikli yanıt verebilmek amacıyla oluşturduğumuz alt yapımız, geniş araç filosunun yanında, turizm alanında da deneyimli ve birikime sahip personellerle desteklenmiştir.

Ülkemizin birbirinden güzel ve tarih kokan mekanlarına düzenleyeceğiniz veya düzenlediğimiz gezilerimizde son model araçlarımız ile konforlu yolculuklara çıkıyoruz. Fuar, tanıtım gecesi, İş yerlerinin çalışanları için hazırladığı gezi organizasyonları, bireysel olarak düzenlenmiş gezi veya geceler için toplu araç temini konusunda siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olmaktayız. Bu yüzden İncim Tur, bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi,tur,özel günler, seminer, toplantı vb. her türlü organizasyonlarınızda en kısa süre ve uygun fiyata alternatif arac secenekleri ile ister toplu ister tek,vip tasimacilikta uzman, deneyimli,guvenli kadromuz ile misafirlerinizin mutlu, huzurlu bir ortamda seyahat etmelerini saglamaktadir. Istege bagli olarak protokol tasimaciligi hizmeti de verilmektedir.

Kategori Bilgileri

  • imd yapı
  • Hizmet Adı

    Bursa Tur ve Gezi Taşımacılığı

  • Kategori

    Taşıma Hizmetleri

  • Telefon

    0534 255 33 67