Bursa Okul Servisi Taşımacılığı

Öğrenci taşımacılığı hizmeti günümüzde oldukça popüler olan özel servis hizmetlerinden birisidir. Talebin oldukça yüksek seviyede olduğu öğrenci taşımacılığında, güvenliğin her zaman en üst seviyede olması çok büyük önem taşımaktadır. Küçük yaşlardaki çocukların taşındığı bu hizmette, çocuklarımızın güvenliğini sağlayabilmek amacıyla gerekli tüm önlemleri almaktan aslan kaçınmıyoruz. Bu çerçevede firmamız öğrenci taşımacılığı hizmeti kapsamında hem Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı hem Milli Eğitim Bakanlığı hem de uluslararası standartları dikkate alıyor. Bu çerçevede de hem öğrenci servis taşıtlarını hem de görevli personelleri buna göre hazırlamaktadır.

Küçük yaşlardaki çocukların seyahatler esnasında karşı karşıya kalabilecekleri oldukça ciddi ve vehim riskler söz konusudur. Bu nedenle öğrencilerin mutlaka sadece öğrenci taşımaya özel olarak düzenlenmiş olan taşıtlarda, deneyimli ve ehil kişilerin rehberliğinde taşınması gerekir. Bu nedenle firmamız okul taşıtlarında olması gereken tüm güvenlik önlemlerini en yüksek seviyede sağlamaya ihtimam göstermektedir.

Ayrıca firmamız bünyesinde görev alan okul taşıtı şoförleri ve araçlarda görev alan rehber öğretmen ve personellerimiz öğrenci taşımacılığı alanında eğitim ve denetimlere tabi tutulmaktadır. Bu sayede tüm öğrencilerimiz için okula gidiş ve geliş süreçlerinde en yüksek güvenlik ve konfor standartlarını sağlayabilmekteyiz. Öğrenci taşımacılığı hizmeti kapsamında en değerli varlıklarınız çocuklarınızı tıpkı kendi çocuklarımıza gösterdiğimiz önem ve hassasiyetle taşıyoruz.

Filomuzda yer alan her bir okul servisi aracı tamamen “Öğrenci Taşıma Yönetmeliği”, “Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği” ve “Karayolları Trafik Kanunu” gerekliliklerine uygun olarak düzenlenmiştir. Işıklı “DUR” tabelası, sigortalı ve emniyet kemerli koltuklar, güvenlik riski oluşturabilecek kapasitenin altında ideal koltuk sayısı gibi güvenlik önlemleri tüm okul taşıtlarımızda mevcuttur. Ayrıca filomuzdaki tüm okul taşıtlarımız, yönetmeliklerde de belirtildiği gibi 5 yaşından küçüktür.

Bursa’da anaokulu, ilköğretim, ortaöğretim, lise ve hatta lisans seviyesindeki öğrenciler için profesyonel öğrenci taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Yüksek güvenlik önlemleri ve profesyonel standartların hasıl olduğu okul servis hizmetlerimizde kaliteyi çok uygun fiyata bulabilmenize yardımcı oluyoruz. Çocuğunuz için okul servisi arıyorsanız, iletişim numaralarımızdan hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgi alabilir veya kayıt oluşturabilirsiniz.

Kategori Bilgileri

  • imd yapı
  • Hizmet Adı

    Bursa Okul Servisi Taşımacılığı

  • Kategori

    Taşıma Hizmetleri

  • Telefon

    0534 255 33 67